Som generalsponsor vil jeg komme med en støtteerklæring til positive tråder som denne. De underbygger selve verdigrunnlaget som generalsponsoren og klubben støtter oppunder, og vil stå sentralt for vårt samarbeid i 2014.
Kunngjøringer
Collapse
No announcement yet.
Deilig å være Enga-supporter?
Collapse
X
-
-
http://www.toppfotball.no/latest-new...k1cvfwnufo26zl
Av 5 000 stemmer fikk Enga 12,9% av stemmene og troner dermed på supportertoppen. En liten gladmelding og et bidrag til positivitetstråden.\Kroken6
Bor på landet og jobber i Grenseveien (=bonde i byen)
Comment
-
Originally posted by Daniel37 View PostTakker for innspillet. Greit vi bor i et land med ytringsfrihet sier jeg bare.
Du er altså til enhver tid underlagt hva moderatorene her synes er sømmelig, konstruktivt og passende -spesielt under fanen "Har du ikke noe å si - si det ikke her!".
Lev med det eller be gone.Nesrene @ Twitter
I'm an occational drinker, the kind of guy who goes out for a beer and wakes up in Singapore with a full beard.
Comment
Comment