Noen her som vet om det blir satt opp busser til XXX kampen?
Kunngjøringer
Collapse
No announcement yet.
Tur til Kongsvinger?
Collapse
X
-
Originally posted by Loke View PostNoen her som vet om det blir satt opp busser til XXX kampen?
Har lyst til å dra, men på slike matcher er man nødt til å ta seg en pils eller fem
Husk å ta med skuddsikker vest og hjelm, xxx sine supportere er minst like rednecks som Hamar-folket.
-
-
Klanen satte opp buss til samtlige borteturer i fjor (med unntak av noen få langt nord) og har som gjeldende policy at det alltid går en buss.
Med mindre årsmøtet bestemmer noe annet, regner jeg med at vi fortsetter med dette.Joda, det er fortsatt meg, det bare oppstod noen tekniske problemer og jeg fikk tildelt ny profil uten historikken.
Comment
-
Originally posted by Erlink View PostKlanen satte opp buss til samtlige borteturer i fjor (med unntak av noen få langt nord) og har som gjeldende policy at det alltid går en buss.
Med mindre årsmøtet bestemmer noe annet, regner jeg med at vi fortsetter med dette."When they pray for sun, I pray for rain, The only way to live is against the grain"
Comment
Comment