Du besøker forumet som gjest. For å skrive innlegg og delta i debatten må du være registrert.Registrer ny bruker her.
Guest, er du en av de som bruker Facebook? Nå kan du koble sammen Facebookkontoen din med Klansforumet, og på den måten dele innholdet mye enklere med dine venner.
Klikk på knappen "Facebook Connect" mens du er logget inn på forumet og Facebook, og resten går av seg selv. Liker du tråder, kommer det på veggen din, og når du skriver i en tråd kan du huke av for at svaret skal gå direkte på din Facebookvegg.
Hvis alle er flinke til å bruke dette vil forumet få mer trafikk, og Vålerenga får mer penger!
Men nå har LSK spilt uten Salquist, Pedersen og Smarasson mesteparten av sesongen hittils, og de er uten tvil tre av de viktigste spillerne deres og de tre er med nå, så de vil nok bli bedre enn de har vært. Men med spillet og samhandlinga som vif viser, så bør vi være en del bedre enn dem.
Men nå har LSK spilt uten Salquist, Pedersen og Smarasson mesteparten av sesongen hittils, og de er uten tvil tre av de viktigste spillerne deres og de tre er med nå, så de vil nok bli bedre enn de har vært. Men med spillet og samhandlinga som vif viser, så bør vi være en del bedre enn dem.
Enig, spesielt Smarasson har vist seg å være viktig for banespillet til fugla.
Dette blir ingen enkel match, men om vi trykker til fra start(både på tribunen og på banen) så tror jeg de virkelig vil slite.
Ønsker Dønnum fra start, han er en typisk hjemmespiller!
Herolin har forsvart sin plass så han bør vi også beholde på banen som sist.
Håper folk trekker på match nå, dette er årets høydepunkt med et utrolig godt utgangspunkt for bra stemning!
Allerede like mange påmeldte på klubbens facebookarrangement, som det var på Enga-Godset. Perfekt tidspunkt med Lørdag klokka 18.00. Tror på 15.000 jeg.
Ok, takker. Husker 19000 på Ullevaal 2016, da bør vi klare 14.000 i hvert fall? Har vi litt problemer nå fordi parkeringsmulighetene er mindre enn da vi var på Ullevaal? Drømmen hadde jo vært at Valle Hovin ble gjort om til parkeringsplass. Urealistisk?
Lsk, er lsk. Vi veit hva dem har å by på.
vi må naturligvis være ekstremt obs på kontringsstyrken deres.
Jeg tror de kommer til å få enorme tempoproblemer i forsvar dersom vi fortsetter den gode trenden på Intility. Frode Kippe kommer til å se ut som han beveger seg i slowmo ift våre fortrappe angrepsspillere.
Så nøkkelen her ligger i å nekte dem kontringer, og nekte dem dødballsituasjoner.
Det er mer eller mindre det de har å by på. Det kan være farlig nok det, men vi skal klare å spille ut lsk sju dager i uka. Ihvertfall på hjemmebane.
Håper vi avgjør kampen tildig. Hjertet mitt tåler ikke en reprise av fjoråret. Eller jo.. det gjør det
Drømmen hadde jo vært at Valle Hovin ble gjort om til parkeringsplass. Urealistisk?
Nei, men det koster. Vi leide den til de to første kampa på Valle, men fikk nesten utelukkende negative tilbakemeldinger (pga prisen som var break even med 80 prosent belegg). Vi får også utfordringer på vår- og senhøstkampene når det legges is der.
Har ikke tallene nå, men det er ikke der det skorter. På åpningskampen ble langsidene ganske fort utsolgt, men sleit lenge med de siste ståplassene på Supportertribunen. Ikke en tribune for alle, og kanskje spesielt ikke etternølerne.
Comment