Kunngjøringer
Collapse
No announcement yet.
Rykter, ønsker og overganger vinteren 20/21
Collapse
X
-
Originally posted by lokalhelt View Post.
Ellers, med fare for å gjenta meg selv, håper, og tror jeg vi har følere ute for Håvard Nilsen. Har kun et halvt år igjen av kontrakten. Står oppført at verdien hans er ca. 7 mill, noe som sikkert er mye lavere da kontrakten er utgående. Han oppfyller DEF sine ønsker om en spiller som kan spille kant og spiss, og er fra egen stall. Han har startet samtlige av Greuter Furts sine 15 kamper, og står med 5 mål og 3 målgivende. Dvs. involvert i scoring i mer enn en av to kamper. Vil tro at de tallene bedres i eliteserien, da forsvarerne i 2bundesliga er minst like gode som eliteserien. Tipper vi har råd til ham, men det eneste spørsmålet er vel om han har lyst. Tipper det lokker litt med e-cup, for selv om Greuter F. kjemper i toppen av 2bundesliga, er det overhode ikke verdens navle, hverken på kartet eller sportslig.Han kom ble svett og dett var dett
- Likes 3
Comment
-
Originally posted by Zoonic View PostHåvard Nilsen er intet dårlig navn, fysikk, bra fart og leverer bra med målporeng i 2.bundes. Den ligaen er vel over eliteserien..? Han kan nok heve laget. FånŽn på plass!
I år er plutselig alt dette borte til tross for at han er blitt eldre?
Altså, misforstå meg rett. Jeg følger ikke så godt med på Håvard at jeg kan si noe om skadesituasjon og hvordan han presterer utover statistikk på nett, men jeg vet at om han er i form så er han en veldig veldig god offensiv spiller. Og å konkurrere med 2. bundesliga burde vi faktisk kunne gjøre.
Spørsmålene som kommer igjen er da:
- Alder (27 går når man er egenprodusert spiller, men funker i mine øyne ikke om du heter Kevin Kabran)
- Skader (har vært en del skadeplaget, men iflg Transfermarkt har dette blitt bedre siste 2 åra)
- Jevnhet og leveranse (leverer ikke fryktelig mye mål og assists. Fjoråret var vel ok med 7/4 på 31 kamper)
Comment
-
Originally posted by Wild Touch View Post
Håper da det, men det spørs vel hvordan forholdet var mellom han og DEF da han dro. Får håpe det var klubben som han fallt ut med, og ikke treneren.
Ellers, med fare for å gjenta meg selv, håper, og tror jeg vi har følere ute for Håvard Nilsen. Har kun et halvt år igjen av kontrakten. Står oppført at verdien hans er ca. 7 mill, noe som sikkert er mye lavere da kontrakten er utgående. Han oppfyller DEF sine ønsker om en spiller som kan spille kant og spiss, og er fra egen stall. Han har startet samtlige av Greuter Furts sine 15 kamper, og står med 5 mål og 3 målgivende. Dvs. involvert i scoring i mer enn en av to kamper. Vil tro at de tallene bedres i eliteserien, da forsvarerne i 2bundesliga er minst like gode som eliteserien. Tipper vi har råd til ham, men det eneste spørsmålet er vel om han har lyst. Tipper det lokker litt med e-cup, for selv om Greuter F. kjemper i toppen av 2bundesliga, er det overhode ikke verdens navle, hverken på kartet eller sportslig.
- Likes 2
Comment
-
Originally posted by heiheiludoblirvialdrilei View Post
Comment
Comment